Виброплита Винница Вибротрамбовка ➟ Прокат ★ Аренда ➟ ☎ (098) 225-44-40 ☎ (073) 559-00-01

Вібропліта Вінниця

Прокат ✓ Оренда

Основные правила и приемы работы с виброплитой:

1. Ущільнення піску виброплитой.
Перед роботою зволожите пісок водою. Зволожений пісок краще ущільнюється, а головне не буде підніматися пил, яка і ділянку покриває і швидко засмічує повітряний фільтр.

2. Ущільнення щебеню і гравію виброплитой.
Рекомендована товщина шару, що ущільнюється є приблизною характеристикою. Щебінь буває різної фракції і тому потрібно підбирати ущільнюється шар що називається «за місцем». За чотири проходу по одному місцю виброплита дає 95% своєї ущільнюючої здатності.

Тобто якщо Ви чотири рази пройшли по одному і тому ж ділянці але щебінь все ще «пухкий», наступні проходи майже не приносять користі. Потрібно працювати з меншими шарами.
Рекомендуємо починати роботу на щебені з малих шарів, поступово збільшуючи шар, поки виброплита дає потрібний ступінь ущільнення.

3. Ущільнення вапняного щебеню.​​
При ущільненні вапняного щебеню великих фракцій часто виникає ефект «клінкованія», який полягає в тому, що великі камені верхніх шарів під дією вібрації як би зчіплюються між собою утворюючи жорстко не трамбуемий шар. При цьому нижні шари залишаються ущільненими.
Подолати клінкованіе можна тільки використовуючи потужні, понад 150кг вагою, віброплити. Якщо Ви купуєте виброплиту 100 кг не рекомендуємо Вам використовувати щебінь фракцією більше 10-20мм.

4. Ущільнення тротуарної плитки.
При ущільненні тротуарної плитки виброплитой потрібно обов’язково використовувати демпфуючу пластину для робочої плити. Як депфірующей пластини використовують гумові килимки для віброплити або поліуретанові килимки для віброплити.

Гумові килимки дешевше, але мають ряд дуже істотних недоліків:
Перший – вони дуже недовговічні, що зводить нанівець економію в порівнянні з поліуретаном.
Другий і головний – гума після проходу по плитці залишає чорні сліди, які змиваються потім тільки осінніми дощами протягом декількох місяців.

Поліуретанові килимки – традиційно використовується виріб для віброплити. Вони дуже міцні тобто практично вічні, і звичайно не залишають ніяких слідів на плитці.

Прокат вібропліти в Вінниці
Оренда вібропліти в Вінниці

Магазин-сервіс:
☎ (098) 225-44-40
☎ (073) 559-00-01
ул. Костянтина Василенко 16
(район Податкової служби)

http://prokat-elektroinstrumenta.pp.ua