Штроборез Винница ➟ Прокат ★ Аренда ★ Ремонт ★ Продажа ➟ ☎ (098) 225-44-40 ☎ (073) 559-00-01

Штроборіз Вінниця

Прокат ✓ Оренда ✓ Ремонт ✓ Продаж

Штроборіз (бороздоділ) – електроінструмент для влаштування технічних штроб (канавок або борозен) у стінах.
Штроборіз, як правило, застосовується електромонтажниками та сантехніками при виробництві електромонтажних та сантехнічних робіт у житлових та офісних приміщеннях.

Штроборез має шпиндель, на якому посаджені на деякій регульованій відстані один від одного два ріжучі абразивні або алмазні диски. Відстань між дисками регулюється рахунок кілець різної товщини. Диски закриті кожухом, що має отвір для видалення пилу та шламу. Також є напрямні з роликами, що направляють дозволяють регулювати глибину різання пазів.
Після проходу штроборізу виходить два паралельні пази тієї глибини, на яку був виставлений штроборіз. Бетон або цегла між цими канавками виламується за допомогою скарпелі, перфоратора або відбійного молотка і виходить штроба.

При електромонтажних роботах застосовуються відносно невеликі штроборізи, які мають високу продуктивність. Вони можуть виконати штробу шириною до 30 мм тієї ж глибини.

При прокладанні сантехнічних труб застосовують більш потужні та громіздкі штроборізи, що дозволяють прокласти труби діаметром до 50 мм.
При необхідності одержати ширшу канавку виконують два і більше паралельних різів штроборізом.

Штроборіз повинен працювати у парі із промисловим пилососом.

Прокат штроборізу
Оренда штроборізу
Ремонт штроборізу

Магазин-сервіс:
📱 +380982254440
📱 +380735590001
м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка 16