Перфоратор Винница ➟ Прокат ★ Аренда ★ Ремонт ★ Продажа ➟ ☎ (098) 225-44-40 ☎ (073) 559-00-01

Перфоратор Вінниця

Прокат ✓ Оренда ✓ Ремонт ✓ Продаж

Перфоратор – свердлильна машина, що забезпечує поряд з обертанням робочого інструменту його подовжньо-осьовий рух.
Даний будівельний прилад за своїми експлуатаційними та технічними характеристиками схожий на дриль, його часто застосовують для свердління різних отворів. Однак до основної особливості перфоратора відносять роботу з цеглою та бетоном.

Для своїх основних функцій сучасні перфоратори оснащуються трьома режимами роботи:
1. Обертання без удару. Даний спосіб застосовується для традиційного свердління металом або деревиною.
2. Удар без обертання. Виробляються удари робочої поверхні з великими показниками потужності.
3. Обертання з ударом. Цей режим роботи використовується для свердління отворів у бетонних об’єктах.

Правила роботи з перфоратором:

1. Під час роботи необхідно використовувати засоби захисту. До них відносяться захисні окуляри, рукавички, беруші. Працювати потрібно у застебнутому спецодязі, прибравши все, що випадково може намотатися під час роботи на бур.

2. Не тисніть на інструмент у напрямку удару або буріння. У цьому немає необхідності, тому що на силі удару та продуктивності інструменту це не позначиться, а ось з ладу вийти він через це може.

3. Перфоратор не повинен працювати вхолосту, адже в цьому випадку енергія удару поглинається механізмами, а це призводить до їхнього додаткового зношування.

4. При роботі з пористим і пухким матеріалом краще застосовувати ненаголошене свердління, щоб уникнути його розсипання.

5. Під час роботи з матеріалами підвищеної твердості рекомендується застосовувати спеціальне мастило. Можна використовувати як мастильний матеріал машинне масло.

6. Робота з твердими матеріалами вимагає застосування рідинного охолодження. Мастильно-охолоджувальними рідинами можуть виступати спеціальні емульсії, також використовуються пластичне мастило або машинне масло.

7. Регулярно, через кожні 180-200 отворів, потрібно змащувати густим мастилом хвостовики бурів, попередньо очистивши їх від пилу і протерши сухою тканиною. Як мастило можна використовувати солідол або літос.

8. Для збільшення ресурсів витратного матеріалу, періодично необхідно давати остигати перфоратору та охолоджувати бури у воді або машинному маслі.

9. Необхідно стежити за нагріванням корпусу інструменту в області, де розташований редуктор. При сильному нагріванні слід зробити перерву в роботі, поки перфоратор не охолоне. Необхідно чергувати періоди роботи та відпочинку інструменту.

Прокат перфоратора
Оренда перфоратора
Ремонт перфоратора

Магазин-сервіс:
📱 +380982254440
📱 +380735590001
м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка 16