Болгарка Винница ➟ Прокат ★ Аренда ★ Ремонт ★ Продажа ➟ ☎ (098) 225-44-40 ☎ (073) 559-00-01

Болгарка Вінниця

Прокат ✓ Оренда ✓ Ремонт ✓ Продаж

Болгарка (кутова шліфувальна машина) – електроінструмент, один з різновидів шліфувальних машин, призначений для абразивної обробки: різання, шліфування та зачистки виробів з каменю, металу та інших матеріалів. Застосовується у будівництві, металообробці та обробці деревини.

Як насадки використовуються спеціальні абразивні диски і щітки, що закріплюються різьбовим кріпленням на шпиндель УШМ. Зазвичай шпиндель має зовнішнє різьблення М14. Щітки мають внутрішнє різьблення і кріпляться на шпиндель безпосередньо. Круги мають лише наскрізний отвір і вимагають фланця та притискної гайки для кріплення.
Диски, що використовуються для роботи кутовою шліфувальною машиною

Існують кола для обробки різних матеріалів, у тому числі сталей, алюмінієвих сплавів, каменю, керамічної плитки та ін. Зазвичай склад кола дозволяє застосовувати його лише для певних матеріалів. Торцеві пелюсткові круги призначені для шліфування поверхні, що обробляється.

Щітки призначені для чищення поверхонь від забруднень, наприклад, іржі та фарби. Щетина щітки виконується зі сталі, латуні чи нейлону. Латунні щітки м’якше і швидше стираються, але вони не іскорять і залишають подряпин на сталевих поверхнях. Нейлонові щітки можна використовувати для обробки дерев’яних поверхонь.

Прокат болгарки
Оренда болгарки
Ремонт болгарки

Магазин-сервіс:
📱 +380982254440
📱 +380735590001
м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка 16