Бетонозмішувач Вінниця
Прокат ✓ Оренда ✓ Ремонт ✓ Продаж
Основні правила роботи з бетонозмішувачем:
Робота побутової бетономішалки має періодичний характер: завантаження матеріалів, змішування, вивантаження, зупинка.
Завантаження барабана згідно з передбаченою рецептурою, відбувається вручну (лопатою, відром).
Насамперед вливається частина води, далі засипається цемент і послідовно додається гравій або щебінь гранітний недорого, пісок і залишки води.
Якщо не дотриматися цього порядку, пісок або цемент налипнуть на стінки барабана, і суміш буде складно перемішати.
Кут нахилу барабана до рівня під час змішування має бути 22-30 градусів. Нахилення ближче до горизонту дає найкраще змішування матеріалів (розчину), але зменшує об’ємність.
І навпаки, збільшення кута нахилу збільшує об’єм, але вносить безглуздість у ваші дії – розчин не перемішується. Краще не перевантажуйте барабан.
Навіть якщо робоча ємність має великий обсяг, не варто заповнювати її максимально. Скористайтеся кілька разів бетонозмішувачем для того, щоб приготувати необхідну кількість розчину.
Перевантаживши барабан, ви не тільки не отримаєте якісний розчин, а й зламаєте пристрій. В інструкції до бетонозмішувача повинна бути вказана допустима норма використовуваної сировини.
Час перемішування розчину 15-3 хв. Перемішувати суміш більше 3 хвилин не рекомендується, тому що в такому випадку відбуватиметься так зване центрифугування суміші, що негативно позначиться на якості готового бетону або розчину.
Видалення виготовленої маси відбувається при включеній бетонозмішувачі методом способу барабана.
Регулярно робіть чистку бетономішалки від залишків суміші, від іржі, яка може потрапити в розчин, не забуваючи при цьому висмикнути шнур із мережі.
Щоб очистити робочу ємність зсередини, прокрутіть її з водою та гравієм. Не використовуйте тверді інструменти, ні в якому разі не обстукуйте барабан зсередини камінням, молотком або ще гірше кувалдою.
Через пошкодження барабана може погіршитися якість розчину.
При очищенні зовнішньої поверхні барабана постарайтеся не залити водою вимикач і двигун, а також отвори для вентиляції двигуна.
Використовуйте захисні матеріали, щоб запобігти потраплянню вологи. Після очищення зніміть захисні пристрої.
У жодному разі не можна накривати корпус електродвигуна, тому що буде порушена система охолодження, а якщо двигун перегрівається -теплове реле відключить бетонозмішувач автоматично. Після остигання його знову можна включати до мережі.
Магазин-сервіс:
📱 +380982254440
📱 +380735590001
м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка 16